Cukrovarská 230/1, 196 00 - Praha 9, Čakovice | Zobrazit na mapě
+420 283 931 081
+420 604 257 328
info@sunnywatt.cz

Projekce elektro

Základem každé odborně provedené činnosti, týkající se stavby nebo jejího zařízení, je vždy kvalitní projektová dokumentace. Důkladně připravená projektová dokumentace nejen že uspoří náklady na elektroinstalaci tím, že eliminuje zbytečné ztráty materiálu (například špatně navrženou kabelovou trasou), ale uspoří i čas při realizaci, kde není třeba zbytečného kopání nebo sekání zdí. Navíc ale ušetří Vaše náklady i v budoucím provozu. Pokud plánujete budoucí rozšíření elektroinstalace, je vhodné a výhodné se předem zamyslet nad tím, jakým směrem budete postupovat. Pouze zkušený projektant je schopný Vám vyprojektovat systém tak, aby bylo v budoucnu zapotřebí minimum dalších zásahů pro rozšíření elektroinstalace, čímž opět klesnou Vaše náklady. Vždy je třeba velké spolupráce projektanta a klienta, kdy projektant musí klientovi umět vyjít vstříc a zároveň poradit nebo nasměrovat v oblastech, kde si není klient jist. 

Dalším zajímavým prvkem jsou projekty inteligentní elektroinstalace budov. V takovéto elektroinstalaci všechny vybrané rozvody řídí počítačová jednotka, která ovládá jednotlivé okruhy, buď na základě podnětů (například sepnutí vypínače, nebo zásuvky) nebo zcela automaticky dle definovaných parametrů. 

Projektanti společnosti SUNNYWATT mají dlouholeté zkušenosti z projekce elektrických vedení, elektroinstalací rodinných domů, bytových domů, firem, průmyslových objektů, kulturních zařízení, fotovoltaických systémů, rozšiřování elektroinstalací a rekonstrukcí starých nevyhovujících elektroinstalací. Naše společnost projektovala elektroinstalace jak v běžném prostředí, tak i v těch nejnáročnějších možných podmínkách.