Cukrovarská 230/1, 196 00 - Praha 9, Čakovice | Zobrazit na mapě
+420 283 931 081
+420 604 257 328
info@sunnywatt.cz

Optimalizace odběru elektrické energie

Pro maximální optimalizaci výkonu fotovoltaické elektrárny nebo ohřevu vody pomocí fotovoltaických panelů nabízíme některá řešení, zahrnující odstranění příčiny snížení výkonu FV elektrárny a ohřevu, jako jsou kontroly zařízení přímo v terénu, kontrolu FV panelů na certifikovaném pracovišti, prohlídky termokamerou aj. nebo návrh zařízení, které maximálně optimalizuje výkon FV elektrárny nebo ohřevu vody. Tak se v největší míře šetří Vaše finance.

Námi dodávaná zařízení pro optimalizaci výkonu a spotřeby energie jsou vyzkoušená a ověřená;  můžeme je doporučit pro maximální optimalizaci Vaší elektrárny a ohřevu vody pro úsporu Vašich financí.

 

 

 

Zařízení pro optimalizaci spotřeby Vámi vyrobené elektrické energie.

Toto zařízení je navrženo tak, aby spínalo a regulovalo vybrané elektrické okruhy dle aktuálních přetoků Vámi vyrobené elektrické energie do distribuční soustavy. Systém neustále sleduje Vaši spotřebu a přetoky vyrobené elektrické energie a na základě naprogramovaných parametrů buď spíná připojené spotřebiče o daném výkonu, nebo sepne a reguluje aktuální proměnný výkon do odporových zátěží, jako například do bojleru. Programovatelné parametry dovolují provést spínání na základě časového harmonogramu, aktuálního výkonu a priority daného spotřebiče. Zároveň počítá odebranou energii jednotlivými ovládanými spotřebiči a v případě, že například nebyl dostatek přebytečné energie pro nahřátí bojleru, sepne výstup bojleru a provede donahřátí energií ze sítě. Zařízení podporuje i dálkovou správu přes internet.

Zařízení pro optimalizaci využití fotovoltaické energie v bojleru Control Box 2.0

Regulátor Control Box 2.0 byl vyvinut společností SUNNYWATT CZ pro maximální účinnost solárního ohřevu vody. Zařízení neustále vyhledává proměnlivý maximální bod výkonu fotovoltaických panelů, díky tomu je schopno přenést maximum energie pro ohřev vody do spirály bojleru nebo zásobníku. Sledování tohoto bodu výrazně zvyšuje účinnost nejen v zimních měsících, kdy je slunečního světla nejméně, ale i ve dnech s proměnlivým počasím.