Česká republika

Firemní instalace

V České republice

jsme instalovali 28 MW, které našim zákazníkům přináší zelenou energii. Přidejte se k nim i vy.

Impera Park Hovorčovice

Impera Park Hovorčovice

171 kWp

Jako povrchová úprava panelu byl použit systém graphic concrete. V areálu jsme uskutečnili značnou sadovou úpravu a vybudovali systém závlah. Haly mají na svých střechách vystavěné solární panely, které dokáží pohánět provoz hal po celý rok. Prostory hal slouží firmám pro skladování, výrobu a kanceláře.

Chvalatice

Chvalatice

3 583 kWp

Impera Teritoria sklad plodin

Impera Teritoria sklad plodin

62,55 kWp

Sklad Plodin je součástí projektu Nová Teritoria a bude sloužit jako výzkumná výzkumné centrum s laboratoří pro pěstování v hydroponických systémech.

Impera U Zámeckého Parku

Impera U Zámeckého Parku

66,96 kWp

V roce 2019 jsme otevřeli veřejnosti první etapu obchodního centra IMPERA. Navíc jsme ve spolupráci s PRE a.s. opatřili parkoviště moderními a výkonnými nabíječkami pro elektromobily s výkonem 150kW s rezervou na dalších 75kW.

Deva Nutrition a.s.

Deva Nutrition a.s.

486 kWp

Společnost Deva Nutrition a.s. se zabývá výrobou dětské výživy již od roku 1950 a stala se tak prvním závodem vyrábějící dětskou výživu ve střední Evropě. Díky realizaci FVE elektrárny o velikosti 486 kWp bez akumulace přinese tento projekt klientovi významnou roční úsporu při odběru elektrické energie a ke snížení tvorby CO₂.

Vitesco Technologies

Vitesco Technologies

319,5 kWp

Společnost Vitesco Technologies Czech Republic, s.r.o. se zaměřuje na vyvíjení inovativních a efektivních technologií pro všechny typy vozidel. Díky realizaci FVE projektu o velikosti 319,5 kWp jsme klientovi pomohli značně snížit závislost na dodávkách energie ze sítě při výrobě a společnost tím tak vytvoří značnou úsporu elektrické energie.