Zahraničí

Projekty

Přes 25 MW ze zahraničních projektů

Stavěli jsme elektrárny v Izraeli, na Ukrajině nebo na Antarktidě, kde jsme instalovali stovky solárních panelů a čtyři větrné elektrárny. Postaráme se i o váš projekt.

Ukrajina - Bohorodchany

Ukrajina - Bohorodchany

2 803 kWp

Pozemní fotovoltaická elektrárna dodávaná na klíč v Ivanofrankivské oblasti na západě Ukrajiny.

Antarktida - výzkumná stanice

Antarktida - výzkumná stanice

21 kWp

Mendelova polární stanice při plném výkonu spotřebuje 21 kWp elektrické energie. Energií je zásobována ze stovky solárních panelů, které při pěkném počasí využívá na 100 %. Stanice slouží vědcům zkoumajícím v Antarktidě zejména změnu klimatu.

Omalo, Gruzie

Omalo, Gruzie

ostrovní systémy 50 kWp

Elektrická energie, která zásobuje gruzínskou vesnici Omalo pochází z obnovitelného zdroje. Instalované fotovoltaické panely zde dodávají elektrickou energii o výkonu 50 kWp, kterou využívají obyvatelé vesnice.

Betlémská hvězda, Palestina

Betlémská hvězda, Palestina

Betlémská hvězda, která svítí díky solárnímu článku. Celý systém nabíjí soustava akumulátorů, které rozsvítí betlémskou hvězdu. Projekt testoval využitelnost solární energie v místních podmínkách.

Janova oblast, Ukrajina

Janova oblast, Ukrajina

1 000 kWp

Pozemní fotovoltaická elektrárna o výkonu 1 000 kWp realizovaná na Ukrajině.

Kalifornie, USA

Kalifornie, USA

6 kWp

Energeticky soběstačný solární dům AIR House týmu ČVUT bodoval na mezinárodní soutěži. Fotovoltaický systém domu GRID ON od Sunnywatt Group se skládal z 33 ks monokrystalických panelů se jmenovitým výkonem 185 Wp a celkovým výkonem 6,105 kWp.